Pre firmy

Luxusné firemné koše, boxy či krabičky

Ste podnikateľ a hľadáte možnosť ako sa odvďačiť svojim zákazníkom, zamestnancom alebo firemným partnerom? Využite možnosť veľkoobchodnej spolupráce so zvýhodnenými podmienkami a darčekmi na mieru.

Od malých ďakovných gest až po obrovské poďakovania, máme dokonalé firemné darčeky pre všetkých vašich zamestnancov, klientov či obchodných partnerov. Pokiaľ máte záujem o objednávku, vyberte si darčeky z našej aktuálnej ponuky, alebo nás neváhajte kontaktovať a my pre Vás vytvoríme balíčky na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv.

Budujte vzťahy s klientmi

Chcete zapôsobiť na potenciálnych klientov alebo nadviazať na vzťahy s tými existujúcimi? Doprajte im darček plný starostlivo vybraných produktov, aby ste im ukázali, že si ich skutočne vážite.

Odmeňte zamestnancov

Poďakujte svojim zamestnancom za dobre odvedenú prácu, ich lojalitu alebo odhodlanie dodržiavať termíny a stanovené ciele.

Firemné ďakujem

Poďakujte Vašim zákazníkom, dodávateľom, obchodným partnerom a iným zainteresovaným stranám. Či už sú to Vianoce alebo jednoducho im len chcete prejaviť uznanie, s darčekmi od nás nikdy netrafíte vedľa.

Pre objednávky firemných darčekov náš neváhajte kontaktovať cez emailovú adresu info@kupdarcek.sk alebo priamo na telefónnom čísle +421 905 116 015